Colocals platforma

Local is the new global.

Věříme, že lokální ekonomika je cestou k udržatelné a prosperující společnosti. Naší misí je pomáhat vzkvétat lokálním podnikům a díky tomu pomáhat i lokální ekonomice.

Nejsme žádné rychlokvašky, řešením pro lokální podniky se již venujeme více jak 6 let - vyvinuli sme online rezervační systém pro restaurace, pak naši zakladatele (Patrik a Jakub) spolupracovali na řešení Storyous, později sme rozbehli online marketingovy nastroj pro lokální podniky LocaHeroes (SmartFlames s.r.o) a na základě stovek interviews a feedbacku od našich zákazníků, jsme postupně došli až ku konceptu Colocals.

Posledních 10 let vzkvétající globalismus (maso dovážíme z Argentiny, krmivo z Brazílie, jogurty z Francie, máme nadnárodní finanční systém) naráží na své limity a nikdo už více z globalizace není nadšený jako dříve. Avšak díky technologiím (internet, 3D tisk, blockchain) si většinu věcí už můžeme vyrábět a distribuovat lokálně. Ale není to jenom o technologiích, je to hlavně o lidech! Lokální ekonomika je cestou k udržitelné a prosperující budoucnosti i když svět zůstane stále globální - propojený.

Jsme česko-slovenský tým s medzinarodnymi zkusenostmi, pripravena zmenit svet k lepšímu:)

Peníze sbíráme primárne proto, lebo chceme rozjet crowdfundingové kampaně co nejdřív také v dalších městech. A keďže zatím jsme bez investora a všechno si financujeme z našich peněz - tak taky postupujeme pomalu. A tak se obracíme na vás - na naše podporovatelé a naši komunitu.

Na co to využijem?

  • primárně na marketing crowdfundingových kampaní pro lokáloní podniky v jiných městech
  • na rozšíření našeho servisního a marketingového týmu, protože na více kampaní je třeba také více lidí

Co za to dostanete?

Tak jestli chcete podpořit vznik česko-slovenského startupu so svetovým potenciálem, tak máte jedinečnou příležitost:)