Nastartuj Česko

Jsme iniciativa, která se sice dívá na problémy po propuknutí COVID-19, ale neříká, že za ně může pouze COVID-19. Jsme si vědomi, že určité fundamentální věci byly špatně již před tím. Propuknutí krize tyto problémy či trhliny pouze prohloubilo a udělalo více bolestivými či smrtelnými pro určité subjekty. Vracíme se tedy ke kořenům. Nastartujme Česko společně!

 

Jak můžeš pomoci?

 

Všechno kolem Nastartuj Česko a přidružených aktivitách děláme dobrovolně. V posledních mesících obzvlášť vidíme, jak důležitá je  komunita, která během každé naší akce vzniká. Děláme všechno, co nám vlastní čas dovolí, abychom komunitu udržovali. Je pro nás samotné obrovskou inspirací. Když vidíme všechny ty příběhy, které díky tomu vznikají, víme, že to má smysl a chceme v tom za každou cenu pokračovat. To celé stojí nemalé úsilí i peníze, s tím jsme do toho ale samozřejmě šli a půjdeme, dokud budeme moct. Podpoř nás a buď toho součástí.  

Co díky tvojí podpoře vytvoříme?

  • Vytvoříme platformu, kde budeme pomáhat a insprirovat jak lokální podnikatele tak lidi

  • Na příští rok plánujeme další 2 velké akce na propájaní lidí - nebo aktivní komunita je nejdůležitejší! Budou tam opět skvélý speakery, prezentace lokálních podniků hlavně všichno, kdo chcou pomoct nastartovat česko.

  • Rozjedeme připravený Nastartuj Česko podcast, kde si chceme zvát zkušené ekonomy, podnikatele a zajímavé osobnosti.

Jak to bude přínosné pro tebe? 

Budeš ten, díky kterému můžeme psát příběhy účastníků. Pomůžeš nakopnout české firmy a spoluvytvářet . Se všemi, kteří nás jakoukoliv částkou podpoří, se rádi setkáme nebo zavoláme a poděkujeme aspoň touto formou. Všechny odměny jsme vybírali tak, abychom ti přinesli co nejlepší hodnotu nazpátek. Skutečně si vážíme toho, že nás podpoříš a hlavně zapojíš do naší komunity.