X-Challenge

V X-Challenge tvoříme pro lidi zážitky, které jim pomůžou najít vlastní cestu životem a získat odvahu se po ní vydat. Vzniká tak parta kamarádů se silnými příběhy, které podporujeme a šíříme dál.

 

V X-Challenge tvoříme pro lidi zážitky, které jim pomohou najít vlastní cestu životem a získat odvahu se po ní vydat. Společně skrz výzvy a dobrodružství sbíráme zkušenosti, které se pak učíme využít v každodenním životě. A tím přirozeně vzniká úžasná parta kamarádů. Mezi naše největší projekty patří:

  • Letní X-Challenge (dříve LowCost Race) – desetidenní letní dobrodružné cestování po Evropě plné výzev, v týmech po 2 lidech a maximálním budgetem 2 500 Kč na hlavu

  • Podzimní X-Challenge: Bucket list – akce, během které si týmy po 5 lidech plní své sny 

  • Objev Česko (dříve Jarní X-Challenge) – šestidenní putovací akce po Česku s cílem ujít aspoň 100km pěšky, která ti ukáže, co všechno můžeš zažít “za barákem” jen s tím, co si sbalíš do batohu

Chceš zjistit, co všechno doopravdy dokážeš? Vydat se na dobrodružství, o kterém budeš vyprávět vnoučatům? Rozjet vlastní projekt? Nemít strach tancovat a hrát si jako dítě, nebo si sednout v tichu uprostřed lesa sám se sebou a mít to pak s kým sdílet? Už teď dokážeš víc, než si myslíš

X-Challenge

Jak nám můžeš pomoct?

Všechno kolem X-Challenge a přidružených aktivitách děláme dobrovolně už od roku 2014. V posledních letech obzvlášť vidíme, jak důležitá je pro lidi komunita, která během každé naší akce vzniká. Děláme všechno, co nám vlastní čas dovolí, abychom komunitu udržovali. Je pro nás samotné obrovskou inspirací. Když vidíme všechny ty příběhy, které díky tomu vznikají, víme, že to má smysl a chceme v tom za každou cenu pokračovat. To celé stojí nemalé úsilí i peníze, s tím jsme do toho ale samozřejmě šli a půjdeme, dokud budeme moct.

Současná situace nám stejně jako spoustě dalším podkopla jeden z pilířů toho, co umíme nejlíp a co je pro účastníky nejzábavnější a nejpřínosnější. Letní X-Challenge jsme museli zrušit a tu Jarní přesunout. Veškeré plánování a vymyšlené financování dalšího rozvoje tak vzala koronavlna s sebou. 

Situace ale taky vnesla nové světlo do toho, co lidem dokážeme dávat průběžně nehledě na okolnosti. Appka, která původně sloužila jen jako podpora velkých akcí, se osvědčila i mimo ně. Pomáhá přetavit zkušenosti ze zážitků do zlepšení každodenního života. 

Její provoz i úsilí na tvorbu smysluplných programů jako #zapojsrdce nebo #bezvšednosti, které už proběhly, je ale také potřeba z něčeho zaplatit. A právě s tím nám teď můžeš nejvíc pomoct. Od začátku vytváříme program pro lidi a snažíme se co nejvíc aktivit tvořit společně s účastníky. Teď je obrovská příležitost složit se na kvalitnější a udržitelný program s novými příběhy na celý život. Máme velké plány i hotové koncepty nových akcí i programů v appce, které pomůžou v kvalitě života spoustě lidem.

A hlavně i díky tobě budeme moct dál dělat hezké věci dostupné zdarma nebo za pár korun všem, ať už jsou to výzvy a checkpointy v appce, podcast, livestreamy, videa nebo společné výlety. Podpoř nás a buď toho součástí.  

X-Challenge

Co díky tvojí podpoře vytvoříme?

  • Udržíme provoz aplikace a tím pomůžeš našim uživatelům získávat více inspirace do života

  • Přidáme další tematické balíčky výzev jako bylo #zapojsrdce nebo aktuálně běžící #bezvšednosti

  • Rozjedeme nové velké akce, které vytváří vzpomínky na celý život a pomáhají psát příběhy dalším lidem

  • Dovolí nám to uspořádat další neplacené akce, do kterých vkládáme čas a energii. Jednou takovou byl společný výlet do Rychlebských hor a víkendové aktivity s programem v přírodě.

  • Rozjedeme připravený X-Challenge podcast a podpoříš i livestreamy, kde na příkladech dobrodružství, odvahy a laskavosti našich účastníků ukazujeme pestrost životních cest. Zároveň si zveme i zkušené cestovatele, podnikatele a zajímavé osobnosti.

X-Challenge

Jak to bude přínosné pro tebe? 

Budeš důvodem, díky kterému můžeme psát příběhy účastníků. Pomůžeš spoluvytvářet zážitky a zkušenosti, o kterých budou účastníci vyprávět vnoučatům. Se všemi, kteří nás jakoukoliv částkou podpoří, se rádi setkáme nebo zavoláme a poděkujeme aspoň touto formou. Všechny odměny jsme vybírali tak, abychom ti přinesli co nejlepší hodnotu nazpátek. Skutečně si vážíme toho, že nás podpoříš. Pomůžeš nám zkrátka dělat to, co milujeme. Vytvářet zážitky, které pomohou lidem najít vlastní cestu životem a získat odvahu se po ní vydat.

X-Challenge

V X-Challenge pomáháme lidem najít svoji vlastní cestu životem a získat odvahu se po ní vydat.

Vybráno 3 000 € z celkových 90 000 €

3%
  • Days left: 92
  • Backers: 8

Dej o kampani vědět přátelům


Or choose a reward