Prague Chocolate

Naší čokoládu možná znáte a možná také ne. Kromě čokoládových obchodů v centru Prahy, kterými zkrášlujeme vizuální smog máme také bistro, kde najdete kromě úžasných dortů, kávy také vafle, které děláme nejen sladké, ale i slané. Věříme, že jedny z nejlepších.

 

Naše situace není veselá. Mnoho lidí si myslí, že jsme na tom v pohodě, ale my, jako firma s přívlastkem TRAVEL na tom jsme velice špatně, jelikož turisté nejsou. Tudíž pokud si budete chtít udělat výlet bez turistů a užít si to bez nich, tak jsme tady s naší TOUR DE PRAGUE.

 

Nebo

Oblíbili jste si naši čokoládu? Současný stav si od nás vyžádal dost, ale i tak jsme připraveni vás rozmazlovat. Pro Ty, co nás ještě neznají – máme čokoládové obchody v centru Prahy, kterými zkrášlujeme vizuální smog, malé bistro, kde najdete kromě úžasných domácích dortů a kávy, také lahodné vafle ve slané i sladké podobě.

 

Naše situace nyní je opravdu hraniční. Většina lidí si myslí, že jsme víceméně v pohodě, ale jako firma s přívlastkem „TRAVEL“ jsme se ocitli na hranici přežití. Téměř celý náš obchod se zastavil, protože naši klienti jsou turisté, hotely, kde jsou turisté a letištní duty – free, kde převážně nakupují opět turisté, hlavně díky nim můžeme Česku a Čechům nabízet naše výrobky v tak vysoké kvalitě a designu!

 

Potřebujeme vás, kteří si přejete nadále pochutnávat na naší lahodné čokoládě anebo jste si vědomi i dalšího smyslu, který je za naší činností, abyste nás podpořili v této crowfoundingové kampani a samozřejmě, jak naším mottem, nenecháme vás bez sladkého potěšení.

 

Moc vám děkujeme!

We do not only produce high-quality Prague chocolate, we offer you a unique experience full of sensual chocolate flavors.

Vybráno 0 € z celkových 1 000 000 €

0%
  • Days left: 92
  • Backers: 0

Dej o kampani vědět přátelům